instagram tacizcisi

29 gösterim
15 Temmuz Sosyal Medya kategorisinde Özde yazdı
İnstagramda adıma sahte hesaplar açarak, resimlerimi çalıp bunu herkese yayıp adımı karalamaya çalışan bu sapığı lütfen yakalamama yardımcı olunuz. Kendisi çıplak resimlerimi isteyip beni tehdit ve şantaj yaparak sahte hesaplardan numaramı ve bana ait olmayan çıplak resimleri paylaşmştır.

Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili tacizler

0 cevap 22 gösterim
20 Mart Sosyal Medya kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı
0 cevap 8 gösterim
5 Mayıs Sosyal Medya kategorisinde Sinem yazdı
0 cevap 11 gösterim
0 cevap 82 gösterim
0 cevap 8 gösterim
19 Mart Sosyal Medya kategorisinde Admin (12,970 puan) yazdı

Taciz var sitesi sizlere uğradığınız tacizlerin diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması ve çözülmesi için bir ortam sağlar. Bu konuda dayanışma içinde olarak ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik eder.

Hikayenizi paylaşarak dünyaya cinsiyetçiliğin var olduğunu, kadınlar tarafından hergün karşı karşıya kalındığını ve tartışılması gereken meşru bir sorun olduğunu gösteriyorsunuz.
Teşekkür ederiz.
Sitemizde yazılan tacizlere rehberlik ve danışmanlık yapacak psikolog, rehber, sosyolog, avukat, pedagog veya bu süreçte yardım etmeye gönüllü aktivist arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Lütfen üye olduktan sonra yardım etme talebini Admin kullanıcısına mesaj olarak iletiniz. Burası ancak dayanışma içinde işe yarar bunu unutmayınız.

118 taciz

46 cevap

0 yorum

5 üye

...